توصيه هايي براي كنكور

فصل امتحانات فرصت خوبي است براي مرور و جمع بندي مطالبي كه در طول سال مطالعه كرديد در اين زمان اكثر دانش آموزان وارد فرجه ي امتحاني شده و در زمان تعطيلي مدارس، فرصت بيشتري براي درس خواندن دارند. بطور كلي در سال كنكور، چند فرصت جمع بندي، مرور و جبران وجود دارد. يكي از آنها بازه ي امتحانات دي ماه و ديگري تعطيلات عيد و بعد امتحانات خرداد ماه است، براي اين كه بتوانيد بهترين استفاده را از اين دوران طلايي ببريد بهتر است به برهي نكات توجه كنيد:
١- در اين زمان اولويت با دروس امتحاني است؛ سعي كنيد هر درس را مطابق با زمان آزمون آن مرور و جمع بندي كنيد؛ در اين صورت مي توانيد با خيال راحت پس از پايان امتحانات، دروس جديد را آغاز كنيد.
٢-در فرجه ي هر امتحان، سعي كنيد مقداري از مطالب امتحان بعدي را هم مطالعه كنيد، بدين ترتيب با آمادگي بيشتري به پيشواز امتحان بعدي مي رويد
٣- اين دوران فرصت خوبي براي جبران است؛ اگر مباحثي از درس مربوطه را تا الان مطالعه نكرده ايد زمان خوبي است تا آن را مطالعه و مرور كنيد.
٤-دوران امتحانات، اولين دوران جمع بندي است. اگر تا كنون خلاصه نويسي كرده ايد، مي توانيد در اين زمان از خلاصه هايتان استفاده كنيد و يا آن ها را كامل كنيد.
٥- درس ها را مرور كنيد، رفع اشكال كنيد و تا جايي كه امكان دارد از مباحثي كه مرور كرده ايد تست بزنيد سعي كنيد حتي الامكان مطالب جديد خارج از سرفصل هاي آزمون مطالعه نكنيد.
٦-در عين حال كه براي كنكور درس مي خوانيد، از امتحانات مدرسه هم غافل نشويد و حل تكرين را فراموش نكنيد.
٧- هم چون گذشته مراقب تغذيه و ساعت خواب و بيداري باشيد،
٨-ايمان داشته باشيد اگر بخواهيد مي توانيد بهترين نتيجه را نه فقط در امتحانات مدرسه كه در تمام امتحانات زندگي كسب كنيد!

🌟براى رزرو مشاوره و برنامه شخصي مشخصات خود را به تلگرام ۰۹۰۵۱۴۲۰۱۶۵ ارسال كنيد.

Avatar موسسه اموزشی طوفان

معتبر ترین مرکز مشاوره کنکور در ایران

برچسب ها: کنکور 98، کنکور ریاضی
مقالات پیشنهادی
تست کنکور 1

روش های صحیح تست زدن

  مقدمه: شاید برای شما هم پیش آمده باشد ،که مطلبی از کتاب درسی تان را به خوبی مطالعه کرده ایداما وقتی شروع به حل تست ها در خانه یا در آزمون ها میکنید،نتیجه ی دلخواه خودرا به دست نمی آورید یا احساس میکنید در مدیریت زمان برای پاسخ گویی به سوالات دچار مشکل می شوید. گاهی سوالات […]

نوزده − چهارده =

24 ساعته 7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم

شماره تماس: 02191300672

آدرس ایمیل:info@toofanedu.ir

دسته بندی مقالات رشته

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه طوفان میباشد

طراحی سایت و سئو توسط لیسیانتوس